Mitrā uzkopšana
 
Grīdu uzmazgāšanas Robots – iRobot Braava 390 Turbo

iRobot Braava 390 Turbo – grīdu uzmazgāšanas robots ar Turbo lādētāju!
 
iRobot Braava ir prasmīgs visa veida cieto grīdas segumu uzkopējs, efektīvs gan uz dēļu grīdas, gan parketa, linoleja, flīzēm un lamināta. Īpaši izstrādāts, lai ātri un sistemātiski uzslaucītu netīrumus, putekļus un citus netīrumus no katra uzkopjamās telpas grīdas centimetra. Robots var veikt gan sauso, gan mitro grīdas uzslaucīšanu. Turbo lādētājs ļauj veikt robota uzlādi daudz ātrāk, salīdzinot ar iepriekšējo modeli iRobot Braava 380 - tikai 2 stundu laikā. Turbo lādētājs noder arī kā statīvs robota turēšanai vertikālā stāvoklī, nodrošinot labāku tā žāvēšanu. 


Vienkārša lietošana
Piestipriniet attiecīgo mikrošķiedras lupatiņu pie magnētiskās tīrīšanas uzlikas, novietojiet robotu uz grīdas un ieslēdziet sausās vai mitrās uzkopšanas režīmu.


Divi tīrīšanas režīmi
Uzslaucīšanas režīmā iRobot Braava 390 Turbo, vadoties pēc Polārzvaigznes navigācijas sistēmas (robota komplektā ir viens Navigācijas Kubs), telpu sistemātiski uzslauka taisnās līnijās. Uzmazgāšanas jeb mitrajā uzslaucīšanas režīmā robots telpu uzmazgā ar abpusējām kustībām, līdzīgi, kā mazgā cilvēks. Standarta komplektācijas Robots Braava 390 Turbo vienā tīrīšanas reizē var uzslaucīt līdz pat 93 m2 lielu platību. Iegādājoties papildus Navigācijas Kubus, var uzslaucīt līdz pat 185 m2 lielu platību. Lielākas platības telpu uzkopšanai jāizmanto vairāki Navigācijas Kubi, kam katram ir savs atšķirīgs signāla numurs. Mitrās uzkopšanas režīmā iRobot Braava 390 Turbo ar vienu Pro-Clean dozēšanas sistēmas uzpildi uzmazgā līdz 32 m2 platību.

Robots precīzi orientējas Jūsu mājā
Polārzvaigznes navigācija un iebūvēto sensoru sistēma ļauj robotam droši un brīvi pārvietoties pa māju, tīrot grīdu cieši gar šķēršļiem un sienām, efektīvi uzkopjot visu grīdas virsmu. Robots izvairās no pakāpieniem un paklājiem. iRobot Braava 390 Turbo savas darbības laikā zīmē precīzu telpu karti, tādēļ, ja darbības laikā vēlaties Robotu apturēt, lai nomainītu tīrāmo lupatiņu, robots pēc tam iesākto darbu turpinās pēc savas kartes.


 Polārzvaigznes navigācijas sistēma
Polārzvaigznes Navigācija darbojas kā iekštelpu GPS sistēma. Polārzvaigznes navigācijas kubs uz griestiem projicē signālu, pēc kura iRobot Braava 390 Turbo nosaka savu atrašanās vietu, aprēķina, kur jau ir notīrīts un kur vēl jādodas tīrīt. Robots izveido telpas karti katru reizi, kad tas veic uzkopšanu. Kartē tiek iezīmētas sienas, šķēršļi, pakāpieni, tiklīdz robots ar tiem sastopas telpas uzkopšanas procesā. Tādēļ droši var mainīt mēbeļu izvietojumu mājā – tas robotam netraucēs sākt nākošo tīrīšanu.

Ļoti kluss robots
Robots iRobot Braava 390 Turbo darbojas gandrīz bez skaņas.

Robota specifikācija:
+ Augstums: 7,9 cm 
+ Platums: 21,6 cm
+ Svars: 1,8 kg

iRobot Braava 390 Turbo komplektācija:
- 1 iRobot Braava 390 Turbo
- 1 NiMH akumulators 2000 mAh
- 1 Turbo lādētājs ar elektrobarošanas bloku (220V maiņstrāva)
- 1 Polārzvaigznes Navigācijas Kubs
- 1 Mitrās uzkopšanas mikrošķiedras lupatiņa
- 1 Sausās uzkopšanas mikrošķiedras lupatiņa
- 1 Daudzfunkcionālā magnētiskā tīrīšanas uzlika
- 1 Pro-Clean ūdens dozēšanas sistēma
Ražotāja garantija: 2 gadi Robotam un 6 mēneši akumulatoram.

 iRobot Braava 390 Turbo cena : 345,00 EUR*

Jāņem vērā, ka iRobot Braava 390 Turbo vajadzētu lietot regulārai ikdienas tīrības uzturēšanai mājās, taču tas nav paredzēts kā ģenerālās tīrīšanas līdzeklis vai lielu netīrumu savācējs. Vislabākais salikums automatizētai grīdu uzkopšanai ir iRobot Roomba Robota-putekļusūcēja (kāds no 600., 700. vai 800. sērijas modeļiem, arī Roomba 980) lietošana katru dienu un grīdas uzmazgāšana ar iRobot Braava 390 Turbo - ik pa pāris dienām. 


 


Grīdas mazgāšanas robots - iRobot Scooba 450
Grīdas mazgāšanas robots Jūsu vietā no grīdas nomazgā piekaltušus netīrumus un traipus, likvidējot līdz pat 99,3% baktēriju, kas sastopamas uz mājokļu grīdām.* iRobot Scooba ir vienīgais robots, kas Jūsu vietā var mazgāt grīdu. Darbiniet Scooba 450 Robotu regulāri, lai Jūsu grīdas būtu tīras katru dienu – tas ir ērti un vienkārši.

* Atbilstoši pamācībai lietojot robotu iRobot Scooba 450 un izmantojot iRobot grīdu mazgāšanas līdzekli, laboratorijas testi uzrādīja Escherichia coli un Staphylococcus aureus baktēriju pazušanu, robotam Scooba 450 divas reizes šķērsojot attiecīgo grīdas vietu. Rezultāti var atšķirties individuālos apstākļos.

Scooba 450 maksimālu tīrīšanu nodrošina ar Scooba 3-pakāpju tīrīšanas sistēmu, pielietojot Atmērcēšanas Tehnoloģiju. Izmantojot profesionālās mazgāšanas principus, Scooba 450 pirms mazgāšanas savāc putekļus un gružus, tad atmērcē piekaltušos netīrumus, mazgā, kārtīgi birstējot, un tad uzsūc netīro ūdeni atsevišķā tvertnē. Tādējādi sausā uzkopšana pirms mazgāšanas vairs nav obligāta (sausā uzkopšana ir obligāta pirms grīdas uzmazgāšanas, piemēram, uzmazgāšanai izmantojot iRobot moeļus Braava 380 vai iRobot Braava 380 Turbo)! Scooba 450 mazgāšanas sistēma ir izstrādāta pilnībā no jauna, lai cieto grīdas segumu uzmazgāšanas procesu padarītu trīs reizes labāku un samazinātu Jums veicamos darbus vēl vairāk. Tikai piepildiet ūdens tilpni un nospiediet CLEAN.

 

1.solis: Sausā uzkopšana un Atmērcēšana
Scooba 450 sagatavo grīdu mazgāšanai - savācot gružus un putekļus, un uzklājot plānu ūdens kārtu (ūdenim var būt pievienots iRobot Grīdu Mazgāšanas līdzeklis), lai atmiekšķētu pielipušos netīrumus un traipus, līdzīgi kā netīrumi uz traukiem tiek atmiekšķēti pirms mazgāšanas. 

 

2.solis: Birstēšana un netīrā ūdens savākšana
Birste, griežoties ātrāk kā 600 reizes minūtē, nobirstē un atmazgā pielipušos, piekaltušos netīrumus un traipus. Netīrumus uzņēmušo ūdeni no grīdas savāc sūknis, uzkrājot to atsevišķā - netīrā ūdens rezervuārā. 

 

3. solis: ūdens savākšanas pabeigšana
Mazgāšanu Scooba 450 pabeidz, atkārtoti savācot ūdeni, lai mēs saņemtu tīras - lieliski izmazgātas grīdas.


Nepārtraukti mazgā grīdu tikai ar tīru ūdeni vai mazgāšanas līdzekli

Atšķirībā no tradicionālām mazgāšanas metodēm - ar lupatu vai birsti, Scooba roboti grīdas mazgā tikai ar tīru ūdeni vai mazgāšanas šķidrumu. Pateicoties nodalīto rezervuāru sistēmai, mazgāšanai no sākuma līdz beigām tiek izmantots tīrais mazgāšanas līdzeklis, kas tiek ņemts no tīrā rezervuāra, bet netīro savāc atsevišķā nodalījumā, tādējādi nodrošinot, ka Scooba netīro ūdeni nekad nelies atpakaļ uz grīdas.

Vienkārša un ērta lietošana
Jaunajā Scooba 450 ir īpaši padomāts par lietošanas ērtumu un vieglumu, iestrādājot virkni ērtības funkciju. Scooba paveiks garlaicīgo grīdu mazgāšanas darbu Jūsu vietā un atbrīvos no ne visai patīkamās nodarbes.
  • Vienkārši piepildīt un iztukšot
    Piepildiet un iztukšojiet ūdens tvertnes dažu sekunžu laikā, bez rūpēm, pateicoties Scooba 450 jaunajam tvertņu dizainam.
  • Piemērosies Jūsu mājas mazgāšanas vajadzībām
    Scooba 450 ir divi mazgāšanas cikli - pilnais 40 minūšu cikls un 20 minūšu cikls mazākām telpām.
  • Mazgā ar tīru ūdeni vai iRobot grīdu mazgāšanas līdzekli
    Scooba 450 mazgāšanai izmanto tīru ūdeni vai iRobot grīdu mazgāšanas līdzekli - vēl dziļākai uzkopšanai, attīrot grīdu no baktērijām, pat neizmantojot antibakteriālos mazgāšanas līdzekļus.Visaptveroša mazgāšana iAdapt® - inteliģenta, uz apkārtējo vidi reaģējoša, adaptīva navigācijas un tīrīšanas tehnoloģija
Izmantojot iAdapt Tehnoloģiju - sistēmu, kurā apvienotas jaunākās sensoru un programmatūras tehnoloģijas, kas pielietotas arī vispasaules atzinību ieguvušajos iRobot Roomba Robotos, Scooba 450 nosedz maksimāli iespējamo grīdas virsmu, kur katra vieta tiek tīrīta vairākas reizes un pārklāta dažādos tīrīšanas leņķos. Speciāli modificējot iAdapt sistēmu Scooba mazgāšanas funkcijai, ir nodrošināti arī optimāli laika intervāli starp atkārtotām katras grīdas vietas mazgāšanas reizēm, tādējādi maksimizējot mazgāšanas sniegumu, atmērcēšanas, traipu un pielipušo netīrumu nomazgāšanas spējas.

Kuru no grīdas mitrās uzkopšanas Robotiem izvēlēties?
iRobot Roboti nodrošina augstvērtīgus robotizētus grīdas uzkopšanas risinājumus visdažādākajām grīdas uzkopšanas vajadzībām.Raksturiezīmes

Scooba
400.sērija

Grīdu mazgāšana

 

Braava
300.sērija

Grīdu uzmazgāšana

 

Tīrīšanas Tehnoloģija

Scooba 3-pakāpju tīrīšanas process

Ātra grīdas uzslaucīšana ar mitru vai sausu mikrošķiedras drānu

Tīrīšanas veids

Vairākkārtīga, pamatīga grīdu mazgāšana, atmērcējot un birstējot

Ātrā grīdu uzslaucīšana vai uzmazgāšana

Attīra 99.3%Baktēriju *

V

 

Tīrāmo telpu izmēri

Pamatīgi birstējot, mazgā līdz pat 28 m²

Uzslaucīšanas režīmā līdz 93 m², uzmazgāšanas režīmā līdz 33 m²

iAdapt® adaptīvā 
navigācijas tehnoloģija

V

 

Polārzvaigznes navigācijas sistēma 

 

V

Savietojams ar Roomba Virtuālo sienu, akumulatoru un lādētāju.

V

 
 iRobot Scooba 450 mazgās līdz 28 m2 lielu telpas platību ar vienu tvertnes uzpildi. Pēc tvertnes atkārtotas uzpildes mazgāšanu var turpināt.

iRobot Scooba 450 komplektācija:
- Robots Scooba 450
- 220V maiņstrāvas uzlādes ierīce
-Viena virtuālā siena
- APS (Advanced Power System) akumulators.

iRobot Scooba 450 cena : 625,00 EUR  iRobot Looj - jumta notekreņu tīrīšanas robots rudens un pavasara darbiem
iRobot Looj 330

iRobot Looj roboti atvieglo jumta notekreņu tīrīšanu. Tīrot notekreni ar rokām, ir atkārtoti jākāpj lejā un jāpārvieto kāpnes uz priekšu, lai aizsniegtu nākošo renes posmu. Lietojot iRobot Looj, kāpnes ir jānovieto tikai notekrenes vienā galā – jāuzkāpj un jāievieto Robots notekrenē. Robots iztīrīs notekreni visā garumā un atbrauks atpakaļ.

iRobot Looj 330 ir paredzēts regulārai jumtu notekreņu tīrīšanai. Robots no notekrenes iztīrīs lapas un citus no kokiem renē sakritušus priekšmetus – zarus, mizu gabaliņus u.t.t… Taču jāņem vēra, ka šis robota modelis nav paredzēts, lai ar to mēģinātu tīrīt notekreni, kurā lapas daudzu gadu laikā ir pārvērtušās par sablīvētu masu! Robota kustību pa reni nodrošina elektromotoru darbinātas gumijas kāpurķēdes, bet tīrīšanas funkciju veic gumijas skrāpis un rotējošs uzgalis ar gumijas lāpstiņām, sariem un drupinātāju, kas palīdz Robotam iekļūt pat nedaudz sablīvētos netīrumos. Lai pielāgotos dažādas formas notekrenēm un dažādiem netīrumiem, Robotam ir maināmas, atšķirīgu izmēru gumijas lāpstiņas. Lai, kāpjot uz jumta, abas rokas būtu brīvas, Robotu būtu ieteicams likt uz speciāla, pie jostas stiprināma, āķa. Uzkāpjot pie notekrenes viena gala, Robotu ievieto notekrenē, izvēlas lāpstiņu rotācijas virzienu, kā arī tīrīšanas režīmu - manuālo vai automātisko. Robota korpuss (izņemot pulti) ir ūdensizturīgs. Tāpēc to droši var mazgāt zem ūdens strūklas, iepriekš pārbaudot, vai ir cieši aizvērts akumulatora nodalījums.
Robota darbību nodrošina Litija-jonu akumulators, un ar vienu uzlādi tas var iztīrīt līdz 60 m garu notekreni. Akumulatora parastā uzlāde aizņem 3 stundas.
Robotu vada ar radioviļņu tālvadības pulti, kas darbojas līdz 15 m attālumā.

Robota Looj 330 specifikācija:
+ Svars: 1.26 kg
+ Platums: 74 mm
+ Augstums: 51 mm
+ Garums: 400 mm
+ Birstu rotācijas ātrums: 500 apgr./min.

iRobot Looj 330 komplektācija:
- Robots iRobot Looj 330

- Litija-jonu akumulators 2600 mAh

- Akumulatora lādētājs

- Radioviļņu tālvadības pults

- Gumijas lāpstiņas (2 dažādi komplekti)

- Pie jostas stiprināms robota turētājs

   - 2 gadu garantija Robotam, un 6 mēnešu garantija akumulatoram.

iRobot Looja 330 cena : 327,00 EUR*


* atlaide 7% apmērā no iRobot robota cenas var tikt piemērota sekojošos gadījumos:

- klientam jau ir bijis iegādāts vismaz viens iRobot modelis. Katram nākamajam pirkumam tiek piemērota šī 7% atlaide.
- klients vienā pirkuma reizē iegādājas divus iRobot Roomba modeļus (piem., sausai un mitrai grīdas uzkopšanai).

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Cenas ir norādītas EUR ar ietvertu PVN.Šajā vietnes lapā norādītie mitrās uzkopšanas iRobot modeļi ir iegādājami, ja tie ir pieejami iRobot Roomba ražotāja oficiālā pārstāvja Latvijā noliktavā.

Saziņai (pasūtījumiem) lūdzam izmantot:
Tālr.  2924 8204
E-pasts:  locmelis.aleksandrs@inbox.lv vai aleksandrs.locmelis@gmail.com


Kontaktpersona : Aleksandrs Ločmelis

Informācijai izmantoti uzņēmuma ”Terra Virtuala” vietnē www.irobot.lv  pieejamie dati.


Maini mājas uzkopšanas paradumus ar iRobot!