Telpu mitrai uzkopšanai tiek piedāvāti divi iRobot Braava modeļi – Braava 390 Turbo (Braava 390T) un Braava Jet 240.


Braava 390T - delikāts grīdu sausās un mitrās uzkopšanas robots ar turbo lādētāju.


Šis modelis ir prasmīgs visa veida cieto grīdas segumu uzkopējs, efektīvs gan uz dēļu grīdas, gan parketa, linoleja, flīzēm un lamināta. Īpaši izstrādāts, lai ātri un sistemātiski uzslaucītu netīrumus, putekļus un citus netīrumus no katra uzkopjamās telpas grīdas centimetra. Robots var veikt gan sauso, gan mitro grīdas uzslaucīšanu. Turbo lādētājs ļauj veikt robota uzlādi daudz ātrāk, salīdzinot ar iepriekšējiem iRobot Braava modeļiem, piem. Braava 380 - tikai 2 stundu laikā. Turbo lādētājs noder arī kā statīvs robota turēšanai vertikālā stāvoklī, nodrošinot labāku tā žāvēšanu.


Braava 390T ir aprīkots ar virsmas līmeņa izmaiņas sensoriem, kas neļauj tam nokrist no kāpnēm, tam ir maigā pieskāriena bamperis, kas uzkopšanas procesā pasargā sienas, mēbeles un citus uzkopjamā telpā atrodošos priekšmetus.


Robota kompaktie izmēri tam ļauj veikt uzkopšanu grūtāk pieejamās vietās – zem mēbelēm un apkārt tām.


Tā uzglabāšana arī neaizņems daudz vietas.


Robots tehnoloģiskā ziņā ir samērā vienkāršs, tam nav ne filtru, ne netīrumu savākšanas konteineru, ne suku vai rullīšu, līdz ar to robota ekspluatācijas gaitā nebūs nepieciešama samērā dārgu rezerves daļu iegāde.
Vienkārša lietošana
Piestipriniet attiecīgo mikrošķiedras lupatiņu pie magnētiskās tīrīšanas uzlikas (komplektā ir divas mikrošķiedras lupatiņas – viena sausai, otra mitrai grīdas uzkopšanai), novietojiet robotu uz grīdas un ieslēdziet sausās vai mitrās uzkopšanas režīmu.
Divi tīrīšanas režīmi
Uzslaucīšanas režīmā iRobot Braava 390 Turbo, vadoties pēc Polārzvaigznes navigācijas sistēmas (robota komplektā ir viens navigācijas sistēmas kubs), telpu sistemātiski uzslauka taisnās līnijās. Uzmazgāšanas jeb mitrajā uzslaucīšanas režīmā robots telpu uzmazgā ar abpusējām kustībām, līdzīgi, kā mazgā cilvēks. Standarta komplektācijas Robots Braava 390 Turbo vienā tīrīšanas reizē var uzslaucīt līdz pat 93 m2 lielu platību. Lielākas platības telpu uzkopšanai jāizmanto vairāki navigācijas kubi, kam katram ir savs atšķirīgs signāla numurs.


Mitrās uzkopšanas režīmā iRobot Braava 390 Turbo ar vienu Pro-Clean dozēšanas sistēmas uzpildi uzmazgā līdz 32 m2 platību. Pro-Clean dozēšanas sistēma ilgstoši mitrinās mitrās uzkopšanas mikrošķiedras drānu. Jāpiepilda vien ar ūdeni robota ūdens tvertne, jāpiestiprina pie magnētiskās uzlikas samitrināta mikrošķiedras drāna un telpu mitrā uzkopšana var sākties.
Robots precīzi orientēsies Jūsu mājā
Polārzvaigznes navigācija un iebūvēto sensoru sistēma ļauj robotam droši un brīvi pārvietoties pa māju, tīrot grīdu cieši gar šķēršļiem un sienām, efektīvi uzkopjot visu grīdas virsmu. Robots izvairās no pakāpieniem un paklājiem. iRobot Braava 390 Turbo savas darbības laikā zīmē precīzu telpu karti, tādēļ, ja darbības laikā vēlaties Robotu apturēt, lai nomainītu tīrāmo lupatiņu, robots pēc tam iesākto darbu turpinās pēc savas kartes.
Polārzvaigznes navigācijas sistēma
Polārzvaigznes navigācija darbojas kā iekštelpu GPS sistēma. Polārzvaigznes navigācijas kubs uz griestiem projicē signālu, pēc kura iRobot Braava 390 Turbo nosaka savu atrašanās vietu, aprēķina, kur jau ir notīrīts un kur vēl jādodas tīrīt. Robots izveido telpas karti katru reizi, kad tas veic uzkopšanu. Kartē tiek iezīmētas sienas, šķēršļi, pakāpieni, tiklīdz robots ar tiem sastopas telpas uzkopšanas procesā. Tādēļ droši var mainīt mēbeļu izvietojumu mājā – tas robotam netraucēs sākt nākošo tīrīšanu.


Ļoti kluss : Robots iRobot Braava 390 Turbo darbojas gandrīz bez skaņas.Robota specifikācija:  
Augstums: 7,9 cm
Platums: 21,6 cm
Svars: 1,8 kg
iRobot Braava 390 Turbo komplektācija:
- 1 iRobot Braava 390 Turbo
- 1 NiMH akumulators 2000 mAh
- 1 turbo lādētājs ar elektrobarošanas bloku (220V maiņstrāva)
- 1 polārzvaigznes navigācijas kubs
- 2 mitrās uzkopšanas mikrošķiedras lupatiņa
- 2 sausās uzkopšanas mikrošķiedras lupatiņa
- 1 daudzfunkcionālā magnētiskā tīrīšanas uzlika
- 1 Pro-Clean ūdens dozēšanas sistēma.iRobot Braava 390T cena ar PVN : 320,00 EUR.  


Braava Jet 240 – visjaunākais grīdu uzmazgāšanas robots.


Automātiski pielāgo nepieciešamo tīrīšanas režīmu (jāuzliek vien attiecīgais tīrīšanas paliktnis un jānospiež poga CLEAN).


Piemērots nelielas platības (20 līdz 25m2) telpu (virtuve, vannas istaba vai tualete) uzkopšanai.


Tā kā Braava Jet 240 ir nelielu izmēru robots (170x178x84mm) un tikpat kā kvadrātveida, tas uzmazgās traipus un netīrumus grūti aizsniedzamās vietās, piemēram, zem virtuves mēbelēm, ap vannas istabas vai tualetes santehniku.


Uzliekot attiecīgo Braava Jet tīrīšanas paliktni (mitrās uzslaucīšanas, sausās uzslaucīšanas vai uzmazgāšanas paliktni), robots pats automātiski izvēlēsies attiecīgo telpu uzkopšanas režīmu.


Robotam ir precīzās izsmidzināšanas sprausla, ar tās palīdzību tiek atmiekšķēti traipi, kamēr vibrējošā tīrīšanas galva efektīvi savāks un uzmazgās netīrumus. Grīdu uzmazgāšanai vai mitrai uzslaucīšanai robota ūdens rezervuārs jāpiepilda ar tīru ūdeni.


Robots, veicot telpu uzkopšanu, iegaumē šķēršļus savā ceļā un palēnina savu gaitu, lai akurāti veiktu uzkopšanu gar mēbelēm, sienām vai citiem telpā esošiem priekšmetiem.


Robots spēj izvairīties no kāpnēm, tas izvairīsies arī no telpā esošiem paklājiem.


Robots, beidzot telpu uzkopšanu, atgriezīsies tajā vietā, kur sācis darbu. Beidzot uzkopšanu, robots izslēgsies. Tas izslēgsies arī tad, ja uzkopšanas procesā radīsies kāda problēma.


Robots darbojas ļoti klusu.


Komplektā robotam ir sausās un mitrās uzslaucīšanas, kā arī uzmazgāšanas paliktņi (pa 2 gab.).


Sausās uzslaucīšanas paliktņi – ja ir uzlikts sausās uzslaucīšanas paliktnis, Braava Jet 240 automātiski izvēlēsies sausās uzslaucīšanas režīmu, vienā kārtā uzslaukot grīdas. Ūdens padeve netiek izmantota. Šie paliktņi piemēroti visu veidu cietajiem grīdas segumiem.


Mitrās uzslaucīšanas paliktņi – ja ir uzlikts mitrās uzslaucīšanas paliktnis, Braava Jet 240 automātiski izvēlēsies tīrīšanas noklājumu vienā kārtā ar vidēju ūdens padevi, uzslaukot grīdas ar vibrējošās tīrīšanas galvas palīdzību un ūdens aktivizētu tīrīšanas līdzekli. Šie paliktņi piemēroti visu veidu cietajiem grīdas segumiem, arī koka grīdām.


Uzmazgāšanas paliktņi - ja ir uzlikts uzmazgāšanas paliktnis, Braava Jet 240 automātiski izvēlēsies tīrīšanas noklājumu trīs kārtās. Precīzā izsmidzināšanas sprausla, izmantojot maksimālu ūdens padevi, izsmidzina ūdeni uz traipiem, bet vibrējošā tīrīšanas galva tos efektīvi notīra. Šie paliktņi piemēroti tikai mitrumizturīgiem cietiem grīdas segumiem!


Robota specifikācija:


Gabarītizmēri : 170mmx178mmx84mm
Svars: 1,2 kg
iRobot Braava Jet 240 komplektācija:
- 1 iRobot Braava Jet 240
- 1 LiIon akumulators
- 1 lādētājs (220V maiņstrāva)
- 2 sausās uzslaucīšanas paliktņi
- 2 mitrās uzslaucīšanas paliktņi
- 2 uzmazgāšanas paliktņi.


iRobot Braava Jet 240 cena ar PVN : 220,00 EUR. iRobot Braava Jet 240 


Mitrās uzkopšanas robotiem tiek nodrošināta ražotāja garantija 2 gadu periodā no to iegādes brīža.


Mitrās uzkopšanas robota akumulatoram tiek nodrošināta garantija 6 mēnešu periodā no robota iegādes brīža.


Veicot telpu uzkopšanu ar mitrās uzkopšanas robotiem, ievērojiet ražotāja norādījumus un ieteikumus saskaņā ar lietotāja instrukciju!


Uzņēmums “INESE UN PARTNERI” SIA var piemērot atlaidi 7% apmērā no iRobot cenas sekojošos gadījumos:
- klientam jau ir bijis iegādāts vismaz viens iRobot modelis. Katram nākamajam pirkumam tiek piemērota šī 7% atlaide.
- klients vienā pirkuma reizē iegādājas divus iRobot robotu modeļus (piem., sausai un mitrai grīdas uzkopšanai).

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Cenas ir norādītas EUR ar ietvertu PVN. Šajā vietnes lapā norādītie sausās uzkopšanas iRobot robotu modeļi ir iegādājami, ja tie ir pieejami iRobot robotu ražotāja oficiālā pārstāvja Latvijā noliktavā.


Saziņai (un pasūtījumiem) lūdzam izmantot:
Tālr. 2924 8204, 29248190
E-pasts: locmelis.aleksandrs@inbox.lv   vai ineseunpartneri@gmail.com

Informācijai izmantoti uzņēmuma ”Terra Virtuala” vietnē www.irobot.lv pieejamie dati .

INFORMĀCIJA PAR PERSONAS DATU APSTRĀDI UZŅĒMUMĀ “INESE UN PARTNERI” SIAMaini mājas uzkopšanas paradumus ar iRobot!