Daudzi pircēji jau ir novērtējuši telpu uzkopšanai domātos robotus-putekļusūcējus iRobot. Šo pietiekami miniatūro un augsti tehnoloģisko palīgu uzdevums ir atvieglot un paātrināt telpu uzkopšanu.


Sausās uzkopšanas roboti-putekļusūcēji ir paredzēti cieta seguma grīdu (koks, flīzes, lamināts, linolejs u.c.) un īsspalvu paklāju tīrīšanai. Tie uzmanīgi un rūpīgi notīrīs grīdas, grīdas segumus un īsspalvu paklājus, savācot netīrumus, putekļus un citus iespējamos gružus. Pateicoties intelektuālajai sistēmai AWARE™, robots pats sastāda optimālu tīrīšanas maršrutu, tāpēc tas nav speciāli ne jāprogrammē, ne kā citādi jāvada. Robots-putekļusūcējs aprīkots ar virkni sensoru – netīrumu sensori (akustiskie un jaunākajiem modeļiem arī optiskie) palīdz atrast netīrumus telpā; pakāpienu sensori savlaicīgi brīdina robotu par telpā esošiem pakāpieniem vai tīrāmo telpu grīdas līmeņa izmaiņām, pasargājot to no iespējama kritiena; sienas sekošanas sensori ļauj robotam virzīties cieši gar telpas sienām. Roboti-putekļusūcēji aizņem pavisam nedaudz vietas, tie darbojas bez pieslēguma elektrotīklam, jo tā akumulators pēc pilnas uzlādes nodrošina apmēram 2 stundu nepārtrauktu darbību (ar jaunu akumulatoru. Jo ilgāk robots tiek ekspluatēts, jo šis laiks kļūs aizvien īsāks). Roboti-putekļusūcēji aprīkoti ar divām pretkustībā rotējošām birstēm vai rullīšiem, kā arī rotējošu sānu birsti, kas netīrumus paslauka tieši tīrīšanas galvas ceļā, tādējādi ļaujot robotam efektīvi savākt netīrumus no telpu stūriem, cieši gar sienām un mēbelēm. Maigā pieskāriena bamperis pasargās telpā esošos priekšmetus un mēbeles no spēcīgiem triecieniem un iespējamiem to bojājumiem.


Šo robotu-putekļusūcēju izmantošana ir racioāla atbilde uz seno jautājumu – kur rast laiku telpu uzkopšanai? Iegādājoties kādu no iRobot modeļiem, Jūs ietaupīsiet savu laiku un spēkus, izmantojot tos citām, daudz patīkamākām nodarbēm.


Pircējiem tiek piedāvāti četru sēriju iRobot sausās uzkopšanas Roomba modeļi. 


600.sērijas modeļi – Roomba 616, Roomba 676, Roomba 681 un Roomba 696:


 • 600-tās sērijas roboti paredzēti, lai ar vienu akumulatora uzlādi uzkoptu nelielu skaitu telpu ar nelielu platību (aptuveni 2 līdz 3 telpas, platība līdz 60m2). Ar patentēto 3 pakāpju tīrīšanas sistēmas palīdzību netīrumi tiek pacelti no uzkopjamās virsmas, savākti un iesūkti. Robota pašuzlādi nodrošina kompaktā pašuzlādes māja ar integrēto elektrobarošanas bloku (beidzot darbu, robots pats dodas uz kompakto pašuzlādes māju, lai veiktu akumulatora uzlādi). Netīrumus robots savāc ar pretējos virzienos rotējošām saru birstēm.


 • Šīs sērijas robotu efektīvas darbības nodrošināšanai tiek izmantotas modernas tehnoloģijas, piemēram:


iAdapt® adaptīvā navigācijas tehnoloģija : šī tehnoloģija ļauj robotam orientēties visdažādākās formas un izmēru telpās, uzkopjamo grīdu platību noklājot ar vairākām tīrīšanas reizēm, nodrošinot augstas pakāpes tīrību.


Dirt Detect™ 1 tehnoloģija : robots aprīkots ar akustiskajiem sensoriem, lai noteiktu vietas, kur ir vairāk cietu netīrumu daļiņas (smiltis, gruži u.c.), un šajās vietās veiktu koncentrētu tīrīšanu, tīrot atkārtoti, kamēr tīrs.


Pretiepīšanās sistēma : pretiepīšanās sensori palīdz robotam neiepīties uz grīdas atstātos vados vai citos šķēršļos.


 • 600-tās sērijas roboti tiek komplektēti ar AeroVac netīrumu savākšanas konteineru.


Modeļiem Roomba 676, Roomba 681 un Roomba 696 papildus ir laika plānošanas funkcija - robotam var iestatīt tīrīšanas grafiku, lai tas veiktu telpu uzkopšanu saimniekam ērtā laikā, līdz pat 7 reizēm nedēļā. Modeļiem Roomba 681 un Roomba 696 komplektācijā ir duālā režīmā virtuālā siena. 


Modeļiem Roomba 676 un Roomba 696 papildus ir iRobot Home lietotne (tās pilnvērtīgai izmantošanai nepieciešams pieslēgums lokālajam WiFi tīklam).


600.sērijas robotu komplektācija un cena :


Komplektācija

Roomba 616

Roomba 676

Roomba 681

Roomba 696

Robots ar AeroVac konteineru

Ir

Ir

Ir

Ir

Akumulators

XLife

LiIon

LiIon

LiIon

Kompaktā pašuzlādes māja

Ir

Ir

Ir

Ir

Tīkla elektrobarošanas kabelis

Ir

Ir

Ir

Ir

Duālā režīma virtuālā siena/Halo

Nav

Nav

Ir (1)

Ir (1)

Rezerves filtrs

Nav

Nav

Ir (1)

Ir (1)

Laika plānošana

Nav

Ir

Ir

Ir

iRobot Home lietotne

Nav

Ir

Ir

Ir

Cena ar PVN, EUR

290,00

370,00

370,00

420,00


 


Jaunākais iRobot e-sērijas Roomba modelis – Roomba e5.

 • Jaunais Roomba e5 ir aprīkots ar unikālu divu gumijas rullīšu birstu tehnoloģiju, jaudīgu iesūkšanas sistēmu ar gaisa plūsmas paātrinātāju un augstas efektivitātes filtru, kas palīdz nodrošināt augstvērtīgu telpu uzkopšanu. Piemērots telpām, ja tajās uzturas mājdzīvnieki. Paredzēts līdz pat 3 telpu tīŗīšanai ar vienu akumulatora uzlādi.
  Komplektā – robots ar AeroVac konteineru, LiIon akumulators, kompaktā pašuzlādes māja, tīkla elektrobarošanas kabelis, jaunā dubultās darbības virtuālā siena (viena), rezerves filtrs.
  Robotam ir laika plānošanas funkcija, tas ir attālināti vadāms ar viedtālruni. Pilnas funkcionalitātes nodrošināšanai Roomba e5 var pieslēgt lokālam WiFi tīklam.
  Roomba e5 cena ar PVN : 550,00 EUR.


      

900.sērijas modeļi – Roomba 966 un Roomba 980.


 • 900-tās sērijas roboti paredzēti sarežģītākas konfigurācijas un plašāku telpu tīrīšanai. Ar patentēto 3 pakāpju tīrīšanas sistēmas palīdzību netīrumi tiek pacelti no uzkopjamās virsmas, savākti un iesūkti. Robota pašuzlādi nodrošina kompaktā pašuzlādes māja ar integrēto elektrobarošanas bloku (beidzot darbu, robots pats dodas uz kompakto pašuzlādes māju, lai veiktu akumulatora uzlādi. Ja robots pirms akumulatora uzlādes nav pabeidzis telpu tīrīšanu, pēc uzlādes cikla beigām tas atsāk tīrīšanu). Netīrumus robots savāc ar pretējos virzienos rotējošiem gumijas savācējrullīšiem (tie ir ar gumijas protektoriem, kas nodrošina gan efektīvāku uzkopšanas procesu, gan ievērojami atvieglo pašu savācējrullīšu tīrīšanu). Vietās, kur tas nepieciešams, robots automātiski palielina jaudu.


 • Šīs sērijas robotu efektīvas darbības nodrošināšanai tiek izmantotas modernas tehnoloģijas, piemēram:


AeroForce™ paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēma : AeroForce sistēmā ir apvienotas trīs jaunas tīrīšanas tehnoloģijas – netīrumu pacelšana, savākšana un iesūkšana ar 5 reizes lielāku sūkšanas jaudu. Ļauj savākt līdz pat 50% vairāk netīrumu.


iAdapt® adaptīvā navigācijas tehnoloģija : šī tehnoloģija ļauj robotam orientēties visdažādākās formas un izmēru telpās, uzkopjamo grīdu platību noklājot ar vairākām tīrīšanas reizēm, nodrošinot augstas pakāpes tīrību.


Dirt Detect™ 1 tehnoloģija : robots aprīkots ar akustiskajiem sensoriem, lai noteiktu vietas, kur ir vairāk cietu netīrumu daļiņas (smiltis, gruži u.c.), un šajās vietās veiktu koncentrētu tīrīšanu, tīrot atkārtoti, kamēr tīrs.


Dirt Detect™ 2 tehnoloģija ar atkārtotas šķērsošanas tīrīšanu : izmantojot Dirt Detect™ 2 tehnoloģijas optiskos un akustiskos sensorus, robots atrod gružus un netīrumus, lai netīrākās telpas vietās veiktu papildus koncentrētu tīrīšanu. Vietās, kur robots atrod vairāk netīrumu, tas pielieto atkārtotās šķērsošanas metodi - līdzīgi kā cilvēks, kas telpas netīrākajās vietās atkārtoti virza putekļusūcēju šurpu-turpu. Ar šīs tehnoloģijas palīdzību robots netīrumus gan „redz”, gan „dzird”.


Pretiepīšanās sistēma: pretiepīšanās sensori palīdz robotam neiepīties uz grīdas atstātos vados vai citos šķēršļos

iAdapt® 2.0 Navigācija: pielāgojas reāliem, pietiekami sarežģītiem mājokļu iekārtojumiem un nodrošina līdzšinējās iAdapt 1.0 adaptīvās navigācijas priekšrocības, kombinējot tās ar jauno vizuālās lokalizācijas tehnoloģiju vSLAM un ļaujot robotam kvalitatīvi veikt darbu ievērojami lielākās platībās.

Vizuālā lokalizācija: Jaunā, iRobot izstrādātā vizuālās lokalizācijas tehnoloģija vSLAM ļauj robotam sajust telpā izvietotos objektus, veidot precīzu mājokļa karti un zināt, kuras vietas un cik reizes jau ir tīrītas. Tas ļauj ievērojami paplašināt robota autonomi uzkopjamo platību.

Carpet Boost tehnoloģija: Uzbraucot uz paklāja, lai satīrītu uz tā esošos netīrumus un gružus, Carpet Boost tehnoloģija liek iRobot Roomba 980 putekļusūcējam darboties ar 10 reizes lielāku jaudu nekā 700-tās sērijas iRobot Roomba. Uzmanību – modelis Roomba 966 nav aprīkots ar Carpet Boost tehnoloģiju!

Robots uzlādējas un turpina darbu: Ja tīrāmo telpu platība ir ļoti liela, robots tīrīšanas cikla vidū uzlādējas un turpina iesākto darbu.

iRobot HOME aplikācija – robota attālinātai kontrolei un vadīšanai ar viedtālruni : Viedtālruņa aplikācija ļauj ērti pieslēgties robotam un likt tam strādāt kaut no otras pasaules malas; ar iRobot HOME aplikāciju var apskatīties, cik daudz darba robots ir paveicis. Attālināti var arī: ieplānot tīrīšanas grafiku; noteikt katras vietas tīrīšanas reižu skaitu (1 vai 2); uzdot pastiprinātu telpu stūru tīrīšanu; likt arī ārpus paklājiem iedarbināt īpaši jaudīgo “Carpet Boost” režīmu. Pilnvērtīgai šīs aplikācijas izmantošanai nepieciešams pieslēgums lokālajam WiFi tīklam.


 • Abiem 900.sērijas robotu modeļiem ir laika plānošanas funkcija - robotam var iestatīt tīrīšanas grafiku, lai tas veiktu telpu uzkopšanu saimniekam ērtā laikā, līdz pat 7 reizēm nedēļā; visi tie ir aprīkoti ar AeroVac 2 netīrumu savākšanas konteineru (tam ir pilna netīrumu konteinera indikators) un HEPA filtru; tiem ir minimāla iluminācija akumulatora uzlādes procesā.


Abi šīs sērijas modeļi tiek komplektēti ar duālā režīma virtuālajām sienām (modelis Roomba 966 – ar vienu, modelis Roomba 980 – ar divām).


900.sērijas robotu komplektācija un cena :


Komplektācija


Roomba 966


Roomba 980


Robots ar AeroVac 2 konteineru


Ir


Ir


Akumulators


LiIon


LiIon


Kompaktā pašuzlādes māja


Ir


Ir


Tīkla elektrobarošanas kabelis


Ir


Ir


Duālā režīma virtuālā siena/Halo


1


2


Rezerves HEPA filtrs


1


1


Rezerves sānu birste


1


1


Cena ar PVN, EUR


700,00


850,00

 


Duālā režīma virtuālā siena/Halo iekārta (Dual Mode Virtual Walls®) : darbojas divos režīmos – kā virtuālā siena vai Halo iekārta. Halo iekārta – tās galvenais uzdevums pasargāt mājdzīvnieku ēdienu vai dzērienu traukus, kas atrodas uz grīdas. Robots neaiztiks platību 25cm rādiusā (50cm diametrā) no Halo iekārtas novietošanas vietas.


HEPA filtri (900-tās sērijas robotiem) : aiztur līdz pat 99% netīrumu, gružu un alergēnu (ar izmēru līdz 1 mikronam), neļaujot tiem nokļūt gaisā, ko elpojat. iRobot HEPA filtru sistēma izmanto E11 materiālu, kas ir testēsts ar IEST‐RP‐CC001.5.


Visjaunākie iRobot Roomba modeļi – Roomba i7 un Roomba i7+
Roomba i7 - robots putekļusūcējs telpu uzkopšanas darbus padara ļoti ērtus – paaugstinātas veiktspējas 3-pakāpju tīrīšanas sistēma izmanto dažādiem grīdas segumiem piemērotu netīrumu duālo savācējrullīšu sistēmu kombinācijā ar 10 reizes jaudīgāku* iesūkšanas sistēmu, lai nodrošinātu augstvērtīgu grīdas tīrīšanu uz visdažādākajiem grīdas segumiem visā Jūsu mājoklī.Roomba i7 iemācās, izveido karti un piemērojas Jūsu mājoklim, izmantojot jauno Imprint™ Viedās kartēšanas tehnoloģiju, ļaujot Jums kontrolēt, kuras telpas tiek tīrītas un kad. iRobot Home viedierīču aplikācija ļauj attālināti kontrolēt kā, kad un kuras Jūsu mājokļa telpas robots tīra, lai robotizētā grīdu uzkopšana būtu maksimāli piemērota Jūsu vajadzībām un dzīves ritmam.
Roomba i7+ robota putekļusūcēja komplektā ir automātiskās attīrīšanas stacija Clean Base™, kas grīdas uzkopšanas darbus padara pavisam ērtus – robota netīrumu tvertne iztīrās automātiski, un netīrumi tiek savākti noslēgtā, vienreiz lietojamā, izmetamā netīrumu maisā. Maisā ietilpst netīrumu daudzums, kas atbilst 30 robota netīrumu tvertnēm, līdz ar to par darbiem, kas saistīti ar putekļu sūkšanu, varat aizmirst pat uz vairākām nedēļām.


* Salīdzinot ar Roomba® 600.sērijas AeroVac™ sistēmu.
 

i7 sērijas robotu komplektācija un cena:
 

Komplektācija

Roomba i7

Roomba i7+

Robots ar augstas efektivitātes filtru

Ir

Ir

Akumulators

LiIon

LiIon

Pašuzlādes bāze

Ir

Nav

Tīkla elektrobarošanas kabelis

Ir

Ir

Automātiskās attīrīšanas un uzlādes stacija

Nav

Ir

Duālā režīma virtuālā siena/barjera

1

1

Rezerves filtrs

1

1

Rezerves sānu birste

1

1

Netīrumu maisi

Nav

2

Cena ar PVN, EUR

900,00

1200,00

 

iRobot Roomba i7+

 


Sausās uzkopšanas robotiem tiek nodrošināta ražotāja garantija 2 gadu periodā no to iegādes brīža.


Sausās uzkopšanas robota akumulatoram tiek nodrošināta garantija 12 mēnešu periodā no robota iegādes brīža. 


Veicot telpu uzkopšanu ar sausās uzkopšanas robotiem, ievērojiet ražotāja norādījumus un ieteikumus saskaņā ar lietotāja instrukciju!


Uzņēmums “INESE UN PARTNERI” SIA var piemērot atlaidi 7% apmērā no iRobot cenas sekojošos gadījumos:
- klientam jau ir bijis iegādāts vismaz viens iRobot modelis. Katram nākamajam pirkumam tiek piemērota šī 7% atlaide.
- klients vienā pirkuma reizē iegādājas divus iRobot robotu modeļus (piem., sausai un mitrai grīdas uzkopšanai).

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Cenas ir norādītas EUR ar ietvertu PVN. Šajā vietnes lapā norādītie sausās uzkopšanas iRobot robotu modeļi ir iegādājami, ja tie ir pieejami iRobot robotu ražotāja oficiālā pārstāvja Latvijā noliktavā.


Saziņai (un pasūtījumiem) lūdzam izmantot:
Tālr. 2924 8204, 29248190
E-pasts: locmelis.aleksandrs@inbox.lv   vai ineseunpartneri@gmail.com

Informācijai izmantoti uzņēmuma ”Terra Virtuala” vietnē www.irobot.lv pieejamie dati .

INFORMĀCIJA PAR PERSONAS DATU APSTRĀDI UZŅĒMUMĀ “INESE UN PARTNERI” SIAMaini mājas uzkopšanas paradumus ar iRobot!